Giedlarowa – Któż jak Bóg

Giedlarowa

“To nie wy Mnie wybraliście, ale Ja was. Przeznaczyłem was do tego, abyście szli i przynosili owoc – trwały owoc! – i aby Ojciec dał wam to, o co Go poprosicie w moim imieniu. Nakazuję wam więc, abyście kochali jedni drugich!” J 15:16-17

 

Wspólnota „Któż jak Bóg” powstała w kwietniu 2015 roku jako owoc rekolekcji ewangelizacyjnych prowadzonych przez Witka Wilka. Tuż po zakończeniu rekolekcji do wikarego parafii zaczęli zgłaszać się ludzie doświadczający namacalnej Bożej Mocy w swoim życiu. Za wolą Bożą uformowała się grupa modlitewna, a następnie po dostrzeżeniu i rozeznaniu obecności nadzwyczajnych darów Ducha Świętego, przekształciła się ona we wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym “Któż jak Bóg”. 

Wspólnota spotyka się na rozważaniu Słowa Bożego i uwielbianiu Pana w każdy czwartek w salce na plebanii, natomiast w każdy drugi czwartek miesiąca, w parafialnym kościele pw. Św. Michała Archanioła, prowadzi wraz z księdzem opiekunem tematyczne Wieczory Chwały . Obecnie wspólnota posługuje modlitwą wstawienniczą oraz jest w trakcie rozeznawania dodatkowych form ewangelizacji, do której członkowie posiadają płomiennego ducha.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu modlitewnym jest trwanie w łasce uświęcającej, uczestnictwo we Mszy Św., przyjęcie Komunii św. w dniu spotkania oraz czytanie Słowa Bożego.

Na tematyczne Wieczory Chwały w kościele parafialnym zapraszamy wszystkich chętnych.

Opiekun duchowy wspólnoty: ks. Jakub Wielgus,

Lider: Dorota Klocek